Generator ofert

Oferta handlowa jest to jeden z elementów komunikacji pomiędzy przedsiębiorcą, a klientem lub potencjalnym klientem. To dokument zawierający szczegóły oferty, ma więc charakter informacyjny, ale jednocześnie marketingowy i reklamowy. Wcześniejsze przygotowanie wzoru oferty sprawia, że w dowolnym momencie, w bardzo krótkim czasie możemy odpowiedzieć na zapytanie klienta lub kontrahenta. Wzory sporządzisz w łatwy i przyjemny sposób, gdy poznasz nasz generator ofert.

Uniwersalny generator ofert

Oferty przygotowuje się we wszystkich branżach. Różnią się one jednak poziomem formalności, informacjami i danymi, jak też ogólnym charakterem. Czasem dotyczą konkretnego produktu, innym razem oferty, a niekiedy też kompleksowej obsługi z danego obszaru. Generator ofert umożliwia przygotowanie dowolnej oferty. To Ty decydujesz, co się w niej znajdzie, jak będzie ona wyglądała i do kogo będzie skierowana. Z generatora ofert korzystają firmy budowlane i wykończeniowe, biura rachunkowe i księgowe, producenci, marketingowcy, firmy IT, programiści, fotografowie, właściciele magazynów, firm transportowych i logistycznych.

W generatorze ofert przygotujesz dokument o dowolnej treści. W zależności od potrzeb możesz sporządzić kilka lub kilkanaście ofert. Dane zmienne, jak np. dane personalne klienta uzupełnią się automatycznie po wyborze właściwego klienta z wcześniej zaimportowanej bazy danych.

Dlaczego warto skorzystać z generatora ofert?

Generator ofert zdecydowanie ułatwia i usprawnia początkowy etap współpracy z klientem, kontrahentem czy partnerem biznesowym. Wcześniej przygotowane oferty pozwalają na szybkie przedstawienie drugiej stronie szczegółów produktu lub/i współpracy. Oszczędzasz czas na przygotowywaniu ofert przy okazji każdego zapytania, jak też zyskujesz zaufanie klienta dzięki szybkiej odpowiedzi na zapytanie. Ponadto dzięki generatorowi ofert możesz na bieżąco wysyłać swoje propozycje do potencjalnych klientów, co pozwala na dotarcie do szerszego grona odbiorców. Zaprojektuj dodatkowo swój personalizowany nagłówek oraz stopkę dokumentu. To wszystko wpływa na profesjonalny odbiór Twoich działań!

Stwórz profesjonalne, przemyślane i zachęcające do współpracy oferty w intuicyjnym generatorze ofert. Możesz opracować dowolną ilość wzorów i korzystać z nich, uzupełniając dokumenty automatycznie danymi odbiorcy, personalizując przy tym swoje oferty.

 

Polecane wpisy