Generator umów dla prawników

Umowa zawarta pomiędzy prawnikiem, a jego klientem reguluje wzajemne stosunki, dzięki czemu obie strony zobowiązują się do wywiązania z konkretnych czynności. Prawnik prowadzi sprawę klienta lub oferuje mu kompleksową obsługę prawną, z kolei klient deklaruje się zapłacić konkretną kwotę za usługę. Generator umów dla prawników pomaga lepiej zorganizować współpracę z klientami. Mając gotowe wzory umów, szybciej można dopełnić formalności z klientem.

Generator umów dla prawników o dowolnej treści

W generatorze umów dla prawników można stworzyć dowolny dokument. Umowa oczywiście powinna być z zachowaniem podstawowych zasad, które zawarte zostały w Kodeksie Cywilnym. Generator umów dla prawników pozwala na opracowanie dokumentu o każdej treści. Prawa, obowiązki i zobowiązania, a także podstawa prawna mogą być zawsze takie same lub podobne. Jeśli jednak chodzi o wynagrodzenie, dane klienta i przedmiot umowy, to są zmienne, które generator dokumentów dla prawników uzupełnia automatycznie po wyborze konkretnych informacji z bazy danych.

Generator umów dla prawników pozwala na stworzenie dowolnej ilości wzorów, w zależności od potrzeb. W większych kancelariach każdy z prawników może mieć swoje własne wzory umów i tylko z nich korzystać. Częściowo zautomatyzowany system uzupełniania umowy ułatwia i przyśpiesza nawiązanie współpracy z klientem. Ponadto można jednocześnie stworzyć kilka umów dla różnych klientów, wybierając z bazy danych konkretne podmioty.

Generator dokumentów dla prawników – stała współpraca

Generator umów dla prawników bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku kancelarii obsługujących firmy i przedsiębiorców. Korzystają oni często z pakietów obsługi prawnej, a więc regularnej pomocy ze strony prawnika. Jest to związane z comiesięcznymi opłatami. Kancelaria niekiedy oferuje kilka różnych pakietów, jak też inne warunki współpracy. W generatorze umów dla prawników stworzysz umowy dostosowane do konkretnych pakietów, które możesz w razie konieczności modyfikować.

Skoncentruj się na właściwych zadaniach i obowiązkach, a formalności zminimalizuj do tylko najpotrzebniejszych działań. Stwórz wzory umów z klientami, aby na początku współpracy tylko wygenerować konkretny dokument i automatycznie uzupełnić go danymi. Już na pierwszym spotkaniu będziesz mógł zaoferować swojemu klientowi sformalizowanie Waszej współpracy, jak też przedstawiać Mu konkretne warunki.

Polecane wpisy