Generator umowy pożyczki

Pożyczka jest produktem finansowym, polega na udzieleniu osobie fizycznej przez konkretną instytucję określonej kwoty pieniędzy. Pożyczkobiorca zobowiązuje się spłacić zadłużenie na uzgodnionych wcześniej warunkach – w konkretnym czasie i w ustalonych ratach. Generator umowy pożyczki ułatwia tworzenie takich dokumentów. Mając już gotowe wzory, sprawnie uzupełnisz je danymi osobowymi i dostarczysz klientowi do podpisu.

Twórz dowolną ilość wzorów w generatorze umowy pożyczki

Generator umowy pożyczki jest narzędziem, który powstał w celu usprawnienia współpracy firm z klientami i partnerami biznesowymi w kwestii formalności i dokumentacji. Pozwala na opracowanie dowolnej ilości wzorów umów, które różnią się poszczególnymi warunkami współpracy, jak np.:

  • Okresem trwania umowy
  • Czasem spłaty pożyczki
  • Wysokością pożyczki
  • Ratami – ich ilością i wysokością
  • Oprocentowaniem i marżą

W generatorze umowy pożyczki opracujesz więc wzór do każdego oferowanego przez Ciebie rodzaju tego produktu finansowego. Przy nawiązywaniu współpracy z każdym kolejnym klientem nie ma konieczności tworzenia od podstaw umowy. Wystarczy skorzystać już z gotowego wzoru oraz automatycznie zaciągnięte zmiennie, w kilka chwil pozwolą Ci na podgląd gotowego dokumentu. W celu spersonalizowania takich dokumentów, dodaj i określ stopkę i nagłówek do poszczególnych szablonów. Dodaj swoje LOGO, kolorystykę i odpiwiednią treść, aby każdy odbiorca mógł łatwo zidentyfikować źródło nadania przedstawionego dokumentu.

Generator umowy pożyczki z bazą danych klientów

Ważnym elementem generatora umowy pożyczki jest baza danych klientów. Jest to miejsce, gdzie przechowywane są wszystkie kluczowe informacje dotyczące poszczególnych pożyczkobiorców. Bazę danych można przez cały czas uzupełniać o nowych klientów. Przy podpisywaniu umowy wystarczy wybrać konkretnego klienta z bazy danych, aby narzędzie automatycznie uzupełniło dokument niezbędnymi informacjami o pożyczkobiorcy. Baza danych klientów przydaje się też przy tworzeniu innych dokumentów, jak np. odstąpienia od umowy, aneksów do umowy czy też wezwania do zapłaty.

Generator umowy pożyczki dedykowany jest małym i dużym instytucjom finansowym. Sprawdzi się dobrze zarówno przy niewielkiej ilości produktów, jak też przy bardzo rozbudowanej bazie pożyczek i danych klientów.

Polecane wpisy