Generator umów i dokumentów dla Twojej firmy

Nowe projekty, obsługa klientów, kontrola pracowników i postępów w działaniach, tworzenie i wysyłanie ofert, rozmowy rekrutacyjne, rozwiązywanie bieżących problemów…to tylko przykłady obowiązków przedsiębiorcy i właściciela firmy. Czy nie czujesz się czasem przytłoczony ilością zadań i dużą odpowiedzialnością? Czy nie szukasz sposobu na zautomatyzowanie niektórych procesów w swojej firmie? W zakresie tworzenia dokumentów pomoże Ci generator umów i dokumentów.

Jak działa generator dokumentów?

Coraz więcej procesów poddawanych jest automatyzacji. Celem takich zmian jest oczywiście ułatwienie, usprawnienie oraz przyśpieszenie konkretnych działań w firmie. Ma to też związek z potrzebą odciążenia pracowników z niektórych obowiązków, przez co stają się oni bardziej produktywni. Generator dokumentów i umów dla firm to narzędzie, które powstało w celu udoskonalenia procesów formalizowania współpracy, jak też tworzenia niezbędnych w firmie dokumentów.

Korzystanie z generatora dokumentów jest darmowe lub płatne w zależności od wybranego pakietu. Bezpłatny wariant będzie idealny na start, w celu przetestowania narzędzia. Możesz wtedy stworzyć 5 szablonów dokumentów i wygenerować 20 dokumentów miesięcznie. Kolejne pakiety związane są z koniecznością dokonania opłaty, jednak umożliwiają tworzenie znacznie więcej pism i szablonów.

Aby móc korzystać z generatora dokumentów, konieczna jest rejestracja na stronie DOKTOMY. Tym samym zyskujesz dostęp do wielu opcji, jakie oferuje narzędzie. W generatorze dokumentów tworzysz potrzebne Ci szablony pism, zapisują się one w systemie. W celu jeszcze lepszego usprawnienia tworzenia dokumentu dodaj do generatora bazę danych swoich klientów i kontrahentów. Za pośrednictwem DOKTOMY generujesz konkretne dokumenty, korzystając z wcześniej przygotowanych szablonów, automatycznie uzupełniając je danymi klientów. Ponadto możesz również z poziomu aplikacji wysłać dokument drogą mailową do swojego odbiorcy.

Intuicyjne narzędzie dla małych i dużych firm

Dużą zaletą generatora dokumentów dla firm jest jego łatwość obsług i wysoki poziom automatyzacji. Wystarczy, że stworzysz potrzebne Ci szablony pism, a także opracujesz bazę swoich klientów i kontrahentów, aby potem móc po wyborze określonego wzoru spersonalizować dokument. DOKTOMY automatycznie uzupełnia pismo danymi klienta. Można również stworzyć dokument ze zmiennymi, dzięki czemu nie ma potrzeby opracowywania wielu wzorów jednego dokumentu.

Generator dokumentów jest przystosowany do małych i dużych firm. Poszczególne pakiety odpowiadają potrzebom przedsiębiorstw pracujących na niewielkiej ilości dokumentów, jak również obsługujących wielu klientów i posiadających bardzo szeroką ofertę. Z pakietem PRO stworzysz nawet 100 szablonów różnych dokumentów i miesięcznie wygenerujesz 10000 dokumentów. Wszystkie wygenerowane pisma zapisują się w systemie, możesz do nich wrócić w dowolnym momencie. Ponadto dodawać możesz nowe szablony i zmieniać już istniejące, jak też poszerzać bazę danych swoich klientów. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądało Twoje wirtualne miejsce pracy w DOKTOMY.

Jakie wzory stworzysz w generatorze dokumentów?

Nie ma konkretnej listy wzorów dokumentów, które możesz generować. To Ty decydujesz, jakie szablony znajdą się w bazie, wszystko zależy od profilu Twojej firmy i obszaru jej działania. Ogranicza Cię jedynie ich ilość, jaka obowiązuje w wybranym pakiecie.

W generatorze dokumentów najczęściej powstają wzory umów zarówno współpracy, jak również umów o pracę czy też na podstawie B2B. Ponadto narzędzie sprawdzi się doskonale przy okazji tworzenia umów kupna-sprzedaży czy też wynajmu pojazdów, sprzętów i maszyn. Z generatora dokumentów korzystają biura rachunkowe i księgowe, a także działy kadr i płac. To idealne narzędzie do tworzenia ofert, które stanowią często podstawę współpracy i są niezbędne do podjęcia decyzji przez klienta. W DOKTOMY opracujesz również wezwania do zapłaty, pisma urzędowe, instrukcje i regulaminy oraz aneksy do umów.

Branża nie ma znaczenia. Generator umów dla każdego przedsiębiorcy

Kolejnym fenomenem DOKTOMY jest jego uniwersalność i wszechstronność. Nie jest to narzędzie stworzone z uwzględnieniem potrzeb i wymagań tylko jednej branży. Dokumenty są generowane we wszystkich firmach, więc również wszystkie potrzebują narzędzia, który usprawniałoby ich tworzenie. Niezależnie więc, czym zajmuje się Twoja firma, będziesz czerpać korzyści z generatora umów i dokumentów. Możesz być handlowcem, księgową, właścicielem firmy transportowej, szkoły tańca, siłowni, biura rachunkowego, a także agencji pracy, nieruchomości i agencji marketingowej, zapewne tworzysz każdego dnia różnego rodzaju dokumenty, w wielu przypadkach takie same dla wielu klientów. Generator dokumentów pozwala maksymalnie zaoszczędzić czas przy ich tworzeniu, jak też minimalizuje ryzyko popełnienia błędów w treści, masz możliwość opracowania wzoru wcześniej, na spokojnie i bez presji czasu.

Twoja firma może funkcjonować jeszcze sprawniej i wydajniej. Ty i Twoi pracownicy powinni skoncentrować się na właściwych działaniach związanych z działalnością firmy. Tam, gdzie jest to możliwe, korzystaj z automatyzacji. Stwórz szablony pism i pozwól generatorowi dokumentów tworzyć automatycznie gotowe, spersonalizowane umowy, oferty, aneksy do umów i regulaminy.

Polecane wpisy